M E D Y A X

Toplu Mail Gönderimi

Medyax Toplu Mail Gönderim Sistemi

Müşterilerinize; kampanya, e-bülten, bilgilendirme, ürün ya da hizmet tanıtımı için gönderdiğiniz toplu maillerinizi MedyaX Toplu Mail Gönderim Sistemi ile kolaylıkla ulaştırın. 
 

Gönderimi yapılan içerik ile ilgili kısıtlamalar aşağıdaki gibidir;

*Yürürlükte olan Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ihlal eden içerikler

*Kanunen yasak olmasa da tüm alkol ve tütün mamulleri ile ilgili tanıtımlar

*Kişilik haklarını ihlal edebilecek iletiler

*Olumlu ya da olumsuz herhangi bir din ya da etnik kimlik ile ilgili iletiler

*Şans oyunları, bahis siteleri ya da kumar içerikli tanıtımlar

*Bankalar haricinde kredi sağlayan kişi ve kuruluşlar

*Cinsel içerikli ürün, yazılı ve görsel yayınlar.

*İçeriğinde, kişi ya da kurumlar hakkında olumsuz görüş bildirimleri bulunan iletiler

Mail server ücretlerimizi bizi arayarak öğrenebilirsiniz.


1- Gönderdiğim toplu mailler spama düşer mi?

 • Toplu mail için kullanılan sunucularımız da sürekli değişken IP adresi ve düzenli olarak sunucu kontrolü ile gönderdiğiniz toplu maillerin spama düşme olasılığını en alt seviyeye indirerek %90'lara varan başarı elde ediyoruz.
 • Dünyanın önde gelen mail hizmeti veren firmaları (Gmail, Hotmail, Yahoo... gibi) bile kendi üyelerine mail gönderirken spama takılabiliyor. Spama takılmamak için yapmanız gereken ise çok basit. Bültenlerinizi text veya html olarak hazırlamanız gerekmektedir. Bülteniniz sadece bir .jpeg dökümanından oluşuyorsa gönderdiğiniz mail adresinin sunucusu tarafından spam olarak değerlendirilebilmektedir.


2- Mail şablonlarımı nasıl oluştururum?

 • Online Editör desteği ile kolaylıkla mail içeriklerinizi oluşturabilirsiniz.


3- Mail şablonlarımı arşivleme şansım var mı?

 • Mail şablonlarınızı sisteme kaydedip yedekleyebilir ve daha sonraki gönderimlerinizde tekrar düzenleyip kullanabilirsiniz.


4- Mail listelerimi sistemde tutma şansım var mı?

 • Gönderim yaptığınız tüm mail listelerinizi ayrı ayrı sistemimizde tutabilir ve daha sonraki gönderimlerinizde kullanabilirsiniz. Üstelik mail listenize sonradan e-mail adresleri dahil edebilirsiniz. E-mail filtreleyebilir ve dilediğiniz e-mail adresini sistemden çıkarabilirsiniz.


5- Mail almak istemeyen müşterilerimi nasıl kontrol edebilirim?

 • Sistemimizdeki geliştirilmiş yasaklı liste özelliği sayesinde mail almak istemeyen müşterileriniz gönderdiğiniz mailin alt kısmında bulunan mail almak istemiyorum yazısına tıkladıklarında yasaklı listeye otomatik eklenirler. 


6- Maillerimde attach (Ek'li Dosya) gönderebiliyor muyum ?

 • Toplu göndereceğiniz maillere tıpkı kişisel mail gönderiyormus gibi word (.doc , .docx ), excel (xls,xlsx ), resim ( jpg ) , .pdf .yada .rar uzantılı dosyalarınızı ekli dosya olarak ekleyip gönderebilirsiniz.


7- Toplumailgonderimi.com'dan satın aldığım krediyi ne zamana kadar kullanabilirim?

 • İnanması güç ama gerçek! Kullanım süresi, gönderim limiti gibi tabirlere maruz kalmadan istediğiniz zaman toplu mail kredinizi kullanabilirsiniz.


8- Toplu Mailde kredili sistem nedir?

 • Toplu mail kredisi, satın alınmış kredi paketindeki gönderim adeti kadar mail gönderimine sahipsiniz demektir. Bu sistemi kontör sistemi şeklinde düşünebilirsiniz. Her gönderdiğiniz mail için kredinizden bir kredi düşecektir. Yani 1 adet kredi = 1 adet mail gönderimi demektir.
   

9- Deneme amaçlı test maili gönderebiliyor muyum?

 • Evet, hazırladığınız mail şablonunu mail listenize göndermeden önce kendi mail adresinize deneme e-postası gönderip test edebilirsiniz.


Toplu E-mail gönderimi?

 • Web tabanlı yazılım platformu ve hizmetlerden oluşan sistem sayesinde, müşterilerinize maile dayalı birebir pazarlama iletişimi gerçekleştirebilirsiniz. Toplu mail gönderimini hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.


Toplu E-mail gönderiminin kullanım alanları nedir?

 • Müşterilerine ulaşmak isteyen şirketler, üyelerine ulaşmak isteyen dernekler, satış kampanyalarını duyurmak isteyen mağazalar, bayileri ile diyalog kurmak isteyen kurumlar bu sistemden faydalanabilir. Toplu mail gönderimi geniş kitlelere ulaşmanın en ucuz ve en kolay yoludur.


Toplu E-mail gönderiminin avantajı nedir?

 • Sistemimiz ile yapılan reklam, pazarlama ve kampanya duyuruları, geleneksel pazarlama yöntemlerine kıyasla birçok avantajı beraberinde getirir.
 • Onaylı ve yasal e-mail Gateway yolu kullandığından hemen hemen tüm e-mailler gelen kutusuna (inbox) düşer.
 • Gönderdiğiniz tüm duyurularınızda e-mail listesinden çıkma linki bulunduğundan SPAM olarak kabul edilmez.
 • Ölçümlenebilir e-mail kampanyalarını kolayca planlayıp uygulamanızı sağlar.
 • Yaptığınız bütün pazarlama çalışmaları detaylarıyla ölçerek (kimler eMail'inizi aldı, kimler okudu, hangi bölümleriyle ilgilendiler v.b.) istatiksel raporlamalar sağlar.
 • Periyodik olarak e-bülten, haber, duyuru, kampanya ve reklamların hedef grubunuza kolayca iletilmesini sağlar.
   

Piyasada toplu mail gönderimi ile ilgili çok farklı fiyatlar var. Sizinki neden pahalı? Aynı uygulama değil mi?

 • Kesinlikle aynı değildir. Toplu e-mail gönderimi ile ilgili iki tarz çalışan profili vardır.
 • Birincisi, program vasıtası ile SMTP ya da DNS üzerinden gönderim yaparak günü kurtarmaya yönelik izinsiz e-mail gönderimi yapanlar.(hotmail,gmail,yahoo,mynet vb. gibi ISS' lerin inboxlarına kesinlikle gönderim yapamazlar)
 • İkincisi,yasal ve izinli altyapı yoluyla toplu e-mail gönderimi yapanlar, tüm ISS emaillerinin (hotmail,gmail,yahoo,mynet vb. gibi) gelen kutusuna gönderim yapabilenler.
 • Toplu e-mail gönderimi yazılımımız, yasal e-mail gönderim altyapısını kullanan bir sistemdir.Tüm e-mail gönderileri, her e-mail duyurusunda "e-mail listesinden çıkartabilecek" link ile gönderilmekte ve US CAN-SPAM Act kurallarına uygun olarak düzenlenmektedir.


HTML Resim içerikli e-mailler gönderilebiliyor mu?

 • Yazılımımız ile HTML ve TEXT içerikli e-maillerinizi gönderebilir, içerikte resim imajları kullanabilir ve içeriği göndermeden spam değerlendirme kontrolü ve göndereceğiniz e-mailin sağlayıcılarda nasıl görüneceğini tek tek önizlemesi ile deneyebilirsiniz. 


Toplu Mail göndermek için SMTP sunucum olması gerekiyor mu?

 • Sistemimizi kullanmak için ayrıca bir SMTP sunucusuna para ödemeniz gerekmiyor. Bu işlem için sadece sistemimizden kredi almanız yeterli olup tüm e-postalarınız bu sistem için özel olarak ayrılmış SMTP sunucuları üzerinden gönderilmektedir.


Gönderi içeriğini resimli ve HTML olarak kendimiz hazırlayabiliyor muyuz?

 • Evet hazırlayabilirsiniz. İster sistemimizde bulunan kolay editör ile istersenizde önceden hazırladığınız HTML tasarımı yükleyerek yapabilirsiniz.


Gönderim için hazır tasarımlarınız mevcut mudur?

 • Evet. Yüzlerce hazır tasarım sizler için sistemimize yüklenmiştir. İstediğiniz tasarımı seçerek üzerinde değişiklik yaparak gönderim yapabilirsiniz.


Gönderilerimi nasıl takip edebilirim?

 • Tüm gönderilerinizi anlık olarak sistemimizden takip edebilirsiniz. Kaç kişi e-mailinizi okumuş, kaç kişi e-mailinizde bulunan linki tıklamış vb istatistikleri görebilirsiniz.


Kendime ait e-mail listem var. Bunu yükleyebilir miyim?

 • Evet yükleyebilirsiniz. CSV formatında e-mail listelerinizi yükleyebilirsiniz.


Gönderilerimde PC başında beklemek zorunda mıyım?

 • Hayır değilsiniz. E-mail gönderimini başlattıkdan sonra sunucu sizin için gönderimi sağlayacaktır. Bu nedenle pc nizin açık olmasına gerek yoktur.


Gönderilerimi belli bir zaman ve tarih için ayarlayabilir miyim?

 • Evet. İstediğiniz tarihleri belirleyerek sunucumuza gönderim yaptırabilirsiniz. Örneğin kişilerin doğum günlerinde, bayramlarda vb.


Nasıl kredi satın alabilirim?

 • Banka havalesi / EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için 444 4 082 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya info@medyax.com adresinden bize e-posta gönderebilirsiniz.

Medyax Bilişim Hizmetleri

Başarı, global bir vizyon ve cesaretle
çalışmayı gerektiriyor.

Bize Ulaşın