M E D Y A X

Özel Yazılımlar

Medyax her projeye özel en doğru araçları bir araya getirir

Teknoloji ve Yazılım Çözümleri


Özel durumlar, özel çözümler gerektirir ve biz özel çözümlerimiz ile işlerinizi kolaylaştırıyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusundaki özel projelerinizi geliştiriyoruz.

 

Modern uygulamalar, yazılımın gücü, bilgi birikim ve tecrübelerimizi kullanarak; yenilikçi, esnek, işlevsel ve güvenli web tabanlı proje ve uygulamalar üretiyoruz. Her projeye özel en doğru araçları bir araya getiriyoruz.

 

Süreci Nasıl Yönetiriz?

 

Sizi ve işinizi tanımak için bize biraz zaman ayırmanızı bekleriz ve sizi dinleriz. İş ve projenizin hedeflerini tanımlamanıza, hedef kitle belirlemenize, rekabeti gözden geçirmenize ve tanımlanmış tüm entegrasyonları veya diğer teknik detayları araştırmanıza yardımcı olduğumuz bir keşif aşamasıyla başlarız. Bu aşama tamamlandığında, kendini işine adamış bir ekiple geliştirme aşamasına geçmeye hazırız. Projenizdeki ilerlemeyi göstermek ve inşa edilenler hakkında geri bildiriminizi almak için sizinle irtibat halinde oluruz. Birlikte, değişiklikleri belirleyeceğimiz ve bunları yol boyunca iş akışına dahil ederek dinamik, yinelemeli bir geri bildirim ve geliştirme döngüsü içinde oluruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanan projenizi, dijital dünyada sizi en iyi şekilde tanıtacak ya da işinizi kolaylaştıracak bir platform haline getiririz.

 

Sizin için geliştirdiğimiz projeler firmamıza kattığımız değerdir. Firmamıza kattığınız değer için şimdiden teşekkür ederiz.”

Detaylı bilgi almak için 444 4 082 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya info@medyax.com adresinden bize e-posta gönderebilirsiniz.

Medyax Bilişim Hizmetleri

Başarı, global bir vizyon ve cesaretle
çalışmayı gerektiriyor.

Bize Ulaşın