M E D Y A X
   Geri Git
eTicaretPort

QR Code Matic

Özel Yazılımlar

Google Ads API

Uygulamalar

CMS

Fitness APP

1

eTicaretPort

%100 yerli yazılım olan EticaretPort yeni nesil bir yazılımdır. En son kodlama ve tasarım alt yapısına sahiptir. IOS ve Android Uygulamaları ile yöneticisini mobil platformda yalnız bırakmayan sistem, Türkiye'de en esnek paket programları arasındadır. Responsive tasarımı sayesinde tam tarayıcı desteği sağlar ve mobile tam uyumlu çalışır. EticaretPort eticaret yazılımı, iPhone-Android mobil yazılım konusunda ihtiyaçlarınıza cevap verecek çözümler üreterek sizin bir adım önde olmanızı sağlar. Rekabet ortamında mobil teknolojisini takip eden şirketler arasında yer almanızı sağlayacak mobil eticaret yazılımı ile işinize güç katıyoruz. Dijital platformlarda başarı, güçlü altyapı ve kesintisiz teknik destek ile sağlanır. Sanal pazar entegrasyonlarınızı yönetebileceğiniz tüm bağlantılar, sanal pos entegrasyonları ve ortak ödeme ekranları entegrasyonları ile dijital platformda EticaretPort işinizi bir adım ileriye götürüyor.

www.eticaretport.com

2

QR Code Matic

Bir kareden daha fazlası... Qrcodematic Qr Kod'lar size ilgi çekici kampanyalar ile yüksek oranda başarılı satış ve pazarlama imkanları sunmaktadır. Başarılı kampanyalarda kullanılması, QR Kod'lara olan ilgiyi her geçen gün daha çok arttırmaktadır. Sunacağınız cazip kampanyalar ile müşterilerinizin dikkatini çekerek rakiplerinizin bir adım önünde olun. Site Bağlantısı, Email, Metin, Vcard (Kartvizit), İletişim Bilgileri, Kupon Bağlantısı, Sosyal Medya Bağlantılar, Busines ile Şirket Bilgileri Oluşturun, Lokasyon Adres, Sms, Wifi Şifre, Paypal ile Ödeme, Facebook Bağlantısı, Youtube Bağlantısı, AppStore Mobil Mağaza Bağlantısı, Mp3 Bağlantısı, Pdf Bağlantısı, Linkedin Bağlantısı, Etkinlik Takvimi, Oylama Bağlantısı ve hayal ettiğiniz bir çok bağlantıyı bir karede oluşturun.

www.qrcodematic.com

3

Özel Yazılımlar

Özel Yazılım Projelerimizden Birkaçı;

OPET Pasaport Yazılımı:

ISEC 17020 Yazılımı: Akaryakıt sektörüne dağıtım şirketlerin ihtiyaçları üzerine çeşitli yazılımlar yapıldı.

Borusan Mühendislik Satınalma Yönetim Sistemi: Şirket departmanlarından oluşan taleplerin satın alma işlemlerine kadar yönetilebildiği ve raporlanabildiği satın alma yönetim sistem yazılımı ile evrakları ortadan kaldırarak dijital onay sistemi ile satın alma işlemlerinin yönetiminin yapıldığı sistem yazılımı.

Borusan Marine Personel Performans Takip Sistemi: Özel yat inşaatlarında personellerin performanslarını ve her gün görevlerinin planlanması, izin ve iş kazalarının takibine kadar bir geminin tamamlanma süreçlerini de ölçerek şirket içi performans çizelgesini hesaplayan takip yazılımı.

Mavi Yeşil Kalite Tehlikeli Madde Taşımacılığı Yazılımı: Türkiye'de tehlikeli madde taşımak için çıkan yönetmeliklere karşı her bir araç içerisindeki taşınan maddeye uygun olarak tek tuşla evrak oluşturularak tehlikeli maddelerin taşıması sağlanmaktadır. SRC, Şöför ehliyeti yönetiminden, MSDS yönetimine kadar herşeyi içinde barındıran özel bir yazılımdır.

AYMNET Network Marketing Eticaret Yazılımı: 12 Farklı kazanç sistemi sağlayan, sponsorluk yapısıyla tamamen otomotik olarak çalışan türkiyedeki yerli yazılım olarak geliştirilen ilk ve tek network marketing sistemi.

4

Google Ads API

Adwords Api - Google Adwords ile reklamların yönetiminin ve raporlandırmalarının yapılabilmesi için partnerleri için hazırlamış olduğu adwords api ile tam entegrasyon yazılımı yapılarak müşterilere kolay kullanım sağlamak amacıyla özel olarak yazılmıştır.

www.adcube.com.tr

5

Uygulama

Günümüzde; mobil cihazların önemi gittikçe artmaktadır. İnsanların sanal ortamdaki ihtiyaçlarını zaman ve mekan kısıtlaması olmadan gidermelerini sağlayan bu cihazlar, gün geçtikçe daha da gelişmektedir. Bu gelişim doğal olarak; donanım tarafında olduğu kadar yazılım tarafında da gerçekleşmektedir.

Hiç şüphesiz donanıma hayat veren, kullanımını sağlayan ve kolaylaştıran yazılım; mobil platformlar için de her geçen gün önemini arttırmaktadır.

 

Siz de geç kalmadan AppStore(IOS) ve Google Play(Android) uygulamaları arasında yerinizi alın.  Mobil uygulamalarınız ile daha fazla kitleye ulaşıp, kullanıcılarınıza her zaman görünür olup işinizi büyütebilirsiniz.

6

CMS

Kurumsal web sitenizin arka planında, Content Management System (CMS) olarak adlandırılan yazılım bulunmaktadır. Kısaca siz buna içerik yönetim sistemi diyebilirsiniz. Sizin için hazırlanan kurumsal internet sitelerinizi MedyaX CMS ile kolaylıkla yönetilebilir ve güncelleyebilirsiniz. Medyax’in, kendi bünyesindeki yazılım ekibi ile geliştirdiği CMS Sistemi size, stabil, sorunsuz ve esnek bir içerik yönetim sistemi deneyimi sunmaktadır. İlerleyen süreçlerde, güncelleme kolaylıkları, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih ettiğiniz bu yapının avantajlarını yaşıyor olacaksınız.

7

Fitness APP

Fitness APP uygulama yazılımı; spor salonları ve antrenörlerin özel ders takiplerini yapabildiği bir uygulamadır. Kullanıcıların; PT, Demo Ders Talebi, Grup Dersleri, Ölçüm Randevuları ve daha fazlası Fitness APP ajandasından takip edebilir.

 

Antrenörler ve Salon İşletmeleri!

Kişisel Bilgileriniz ya da Firma logonuz ile kullanabileceğiniz PT takip sistemi ve daha fazlası.

Fitness APP ile üyelerinizin ve eğitmenlerinizin dahil olduğu paketleri tek ekranda görüntüleyin. Fitness APP üzerinden üyelerinizin bilgilerine güvenli bir ortamda erişim sağlayın. 

Özelleştirilebilir alt yapısı sayesinde kolayca kendinize özel bir uygulamanız App Store ya da Google Play mağazalarında.

Fitness APP üzerinden eğitmenlerin salon Giriş-Çıkış zamanlarını görebilirsiniz. Fitness APP üzerinden üyelerinizi seçip, eğitmen belirleyip, paket oluşturur ya da oluşturulan paket tiplerini seçebilir, ders tarih ve saatlerini belirleyebilirsiniz. Fitness APP yönetim paneli üzerinden tüm ödemeleri kontrol edin, yeni ödeme talimatı girin. Fitness APP yönetim panelinden salonlarınızdaki eğitmenlerin çalışma saatlerini aylık, haftalık ve günlük görüntüleyebilir planlayabilirsiniz. Fitness APP yönetim panelinde salonunuzdaki en çok ders veren eğitmenlerinizin istatistiklerini tutabilir, en çok ders alan üyelerinizi görebilirsiniz.