M E D Y A X

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama stratejileriniz ile erişiminizi genişletin

Dijital pazarlama stratejileriniz ile erişiminizi genişletin. “Web veya Satış Siteni Kur, Hemen İşletmeni Bulurlar!” Dijitalde bu yaklaşım çok gerçekçi değildir. Dışarı çıkmanız gerek. Eğer görünür olmak istiyorsanız dijital pazarlama kapılarını açmalısınız. SEO çalışmaları, sosyal medya kampanyaları ve hepsinin yanında sizi doğru bilgi ile yönlendirecek birilerinin olması, web sitenizin hak ettiği ilgiyi görmesine yardımcı olacaktır.

 

Google Reklamları

 

"Tıklama başına ödeme", bu üç küçük kelime, web sitenize hızlı bir şekilde yüksek kaliteli trafik getirmenin anahtarı olabilir! Hem SEO (Search Engine Optimization) “Arama Motoru Optimizasyonu” hem de SEM (Search Engine Marketing) “Arama Motoru Pazarlaması”, kendi başlarına güçlü dijital pazarlama teknikleridir. Ancak SEO'nun geri dönüşü zaman alabilirken, Google Adwords Reklam kampanyaları ile anında, ölçülebilir sonuçlar alabilirsiniz. Bu sebeple Google Adwords reklam kampanyaları, bir çok işletme için önemli fırsatlar sunuyor.
 

Google Adwords kampanyalarında kullanılan model temelinde bir açık arttırma sistemine dayanıyor. Anahtar kelimelere verilen teklif tutarları ve reklam verene ait kalite puanı, arama sonuçlarında reklamlarınıza ait sıralamayı belirliyor. Medyax dijital reklam uzmanları sürekli optimizasyon gerektiren bu sistemde kampanyalarınızı yönetip, dönüş oranlarınızı attırmayı sağlayıp, doğru ölçümlemeniz için size destek oluyor. İşletmeniz için hedeflerinize ve bütçenize uygun reklam planı oluşturup sizi rakiplerinizden bir adım ileriye taşıyoruz.

Pazar araştırması, anahtar kelime araştırması, A/B testi, açılış sayfası optimizasyonu ve daha fazlası ile işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.

 

Sosyal Medya Reklamları

 

Türkiye’de nüfusun %70.8'inin düzenli olarak sosyal medya kullandığını biliyor muydunuz? Sosyal medya, müşteriler ve işletmeler arasındaki çevrimiçi iletişimde devrim yarattı. Bu nedenle, işletmenizi çevrimiçi ortamda tanıtmak için bir sosyal medyada var olmanız çok önemlidir. İşletmeniz için sosyal medya hesapları oluşturmak kolaydır. Ancak hizmet ve ürünlerinizi kullanıcılara ulaştıracak reklam kampanyalarınız için oluşturulan stratejiler ve doğru kullanılan bütçeler uzmanlık gerektiren konulardır.
 

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda dijital mecra olduğu için başlamak çok zor olabilir. İşletmeniz için doğru platformlarda, hangi stratejik planlar ile var olmanız gerektiğini, işletmenizin bilinirliğini ve satışlarınızı artırmaya yardımcı olacağız. Ekibimiz, sosyal medya hesapları oluşturma, yönetme, büyütme ve ideal kitlenizin dikkatini çekmeye odaklanıyor.
 

Google Ads (AdWords) ve Sosyal Medya pazarlama kampanyanızdan daha da fazla dönüşüm elde etmeye hazır mısınız?
Hızlı sonuçlar ve uzman yönetimi için 444 4 082 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya info@medyax.com adresinden bize e-posta gönderebilirsiniz.

Medyax Bilişim Hizmetleri

Başarı, global bir vizyon ve cesaretle
çalışmayı gerektiriyor.

Bize Ulaşın