M E D Y A X

3D Görselleştirme

Medyax 3D Modelleme

 

3 boyutlu mimari görselleştirme de en iyi modelleme ve en gerçekçi mimari renderları sunarak, inşaat veya mimari projelerinizin 3 boyutlu tasarımlarını gerçekçi katı modelleme yaparak, ultra gerçekçi renderlar eşliğinde sunum ve 3D tanıtımları hazırlıyoruz.

 

Mimari proje tanıtımlarınızı ister 3D animasyon isterseniz 3D render resim olarak projelendirip hazırlamaktayız. Projelerinizi 3D modelleme(3 boyut) teknikleri ile en küçük ayrıntısına kadar oluşturup, tasarımı sunuma hazır hale getiriyoruz. İstendiğinde 3D sanal kameralar ile mimari projenin 3 boyutlu tasarlanmış hali ile video olarak gösterimini yaparken, arka planda sesli anlatımları montajlayarak eklemekteyiz. Projelerinizin anlatımları hem sesli hem de alt bant yazı ile 3D logo animasyonları ile yapılmaktadır.


Projelerinizi 3D (3 boyutlu) logo modellemesi ve 3D logo animasyonları ile görsel yönden zenginleştiriyoruz.

Medyax olarak 3D advanced creative design studio ve tasarım stüdyosu ile en iyi grafik tasarım, 3D animasyon ve modelleme hizmetlerini size özel çözümlerle sunuyoruz.

3D animasyonlarını; web sitelerinizde, TV reklamlarında, mimari ve inşaat sektöründeki projelerinizde kullanabilirsiniz. En çarpıcı ve benzersiz projelerinizi 2D ve 3D animasyon çözümleri ile güçlendirin.

Kullandığımız son teknolojiler ile her türlü animasyon ve similasyonu kısa zamanda gerçekleştirmekteyiz. Firmanız ve markanıza, karakter modelleme, 3D maskot tasarımları, 3D karakter modelleme, 3D mimari görselleştirme, endüstriyel animasyon, 3D logo animasyonu, görsel efektler, 3D ürün modelleme ve 3D ürün tanıtımları gibi özel hizmetler sunuyoruz.

 

Detaylı bilgi almak için 444 4 082 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya info@medyax.com adresinden bize e-posta gönderebilirsiniz.

Medyax Bilişim Hizmetleri

Başarı, global bir vizyon ve cesaretle
çalışmayı gerektiriyor.

Bize Ulaşın