M E D Y A X

Short Link

Short Link

Kısa Bağlantılar, Büyük Sonuçlar

Markanızı büyütmenize ve korumanıza yardımcı olacak güçlü araçlarla oluşturulmuş bir URL kısaltıcı. Short Link ile trafiği ölçün, hedef kitlenizi tanıyın, bağlantılarınızın kontrolünü elinizde tutun.

 

URL Kısaltıcı nedir?

Bağlantı kısaltıcı olarak da bilinen bir URL kısaltıcı, basit bir araç gibi görünür, ancak pazarlama çabalarınız üzerinde çarpıcı bir etkisi olabilecek bir hizmettir. Bağlantı kısaltıcılar, herhangi bir uzun URL'yi daha kısa, daha okunabilir bir bağlantıya dönüştürerek çalışır. Bir kullanıcı kısaltılmış sürümü tıkladığında, otomatik olarak hedef URL'ye yönlendirilir.

Kısa bir URL'yi, uzun web sayfası adresiniz için daha açıklayıcı ve akılda kalıcı bir takma ad olarak düşünün. Örneğin, s-li.cc/Birthday gibi kısa bir URL kullanabilirsiniz, böylece insanlar bağlantınızın nereye gideceği hakkında daha tıklamadan önce iyi bir fikre sahip olurlar.

 

Kısa URL'nin Faydaları

Kaç kişi, özellikle tonlarca karakter ve sembol içeriyorsa, uzun bir web adresini bile hatırlayabilir? Kısa bir URL, bağlantınızı daha akılda kalıcı hale getirebilir. İnsanların bağlantınızı kolayca hatırlamasını ve başkalarıyla paylaşmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda içeriğinize gelen trafiği de önemli ölçüde iyileştirebilir.

Daha pratik bir açıdan bakarsak, müşterilerinizle çevrimdışı veya çevrimiçi etkileşim kurmak istiyor olun, kısa bir URL'yi teminatınıza dahil etmek daha kolaydır.

Short Link,  bağlantılarını oluşturmak, izlemek ve yönetmek için basit bir yol arayan herkes için en iyi URL kısaltıcıdır.

 

 

Web sitemize gitmek için tıklayın
 • Proje Adı
  Short Link
 • Proje Tarihi
  12-08-2019
 • Web Sitesi
  s-li.cc
 • Proje Türü
  Kısa Link
 • Framework
  Laravel
 • Tarayıcılar
  Firefox, Safari, Chrome, Opera, Edge, Brave
 • Teknolojiler
  Php,MySQL,JavaScript,HTML5,CSS3,Sass

Başarı, global bir vizyon ve cesaretle
çalışmayı gerektiriyor.

Bize Ulaşın