M E D Y A X

Özel Yazılımlar

MedyaX | Web Tasarım | Eticaret Paketleri | Dinamik QR Code Özel Yazılımlar

Özel Yazılım Projelerimizden Birkaçı;

OPET Pasaport Yazılımı:

ISEC 17020 Yazılımı: Akaryakıt sektörüne dağıtım şirketlerin ihtiyaçları üzerine çeşitli yazılımlar yapıldı.

Borusan Mühendislik Satınalma Yönetim Sistemi: Şirket departmanlarından oluşan taleplerin satın alma işlemlerine kadar yönetilebildiği ve raporlanabildiği satın alma yönetim sistem yazılımı ile evrakları ortadan kaldırarak dijital onay sistemi ile satın alma işlemlerinin yönetiminin yapıldığı sistem yazılımı.

Borusan Marine Personel Performans Takip Sistemi: Özel yat inşaatlarında personellerin performanslarını ve her gün görevlerinin planlanması, izin ve iş kazalarının takibine kadar bir geminin tamamlanma süreçlerini de ölçerek şirket içi performans çizelgesini hesaplayan takip yazılımı.

Mavi Yeşil Kalite Tehlikeli Madde Taşımacılığı Yazılımı: Türkiye'de tehlikeli madde taşımak için çıkan yönetmeliklere karşı her bir araç içerisindeki taşınan maddeye uygun olarak tek tuşla evrak oluşturularak tehlikeli maddelerin taşıması sağlanmaktadır. SRC, Şöför ehliyeti yönetiminden, MSDS yönetimine kadar herşeyi içinde barındıran özel bir yazılımdır.

AYMNET Network Marketing Eticaret Yazılımı: 12 Farklı kazanç sistemi sağlayan, sponsorluk yapısıyla tamamen otomotik olarak çalışan türkiyedeki yerli yazılım olarak geliştirilen ilk ve tek network marketing sistemi.

Başarı, global bir vizyon ve cesaretle
çalışmayı gerektiriyor.

Bize Ulaşın