Müşteri Hizmetleri 444 4 082
Web Tasarımı
Web Tasarım

Web sayfa tasarımı,web site tasarımı, web programlama, web site yazılımı, web grafik tasarımı konularında deneyimli bir kadro yapısına sahip medyax, siz müşterilerimizin web tasarım ve web site programlamalarında en iyi desteği verebilecek, sizi dünyanın çekim merkezlerinden olan arama motorları konusunda en üste seviyeye çıkartacak bilgi ve yeteneğe sahiptir.

Web sayfa tasarımı ve web programlama hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken husus hazır sistemlerdir. Medyax hazır sistem kurulumu ya da hazır sicriptler kullanarak site tasarımı yapmamaktadır. Hazır sistemlerde genelinde güvenlik açıkları oluşur, bunları kapatmak da sadece yazılımı yapan yurtdışı firmalarla sağlanır. Yurtiçinde bu portallardan bulunmamaktadır. Şu bir gerçektir ki günümüzde web tasarımı ve web programlama prestijiniz, satışınız, tanıtımınız ve sipariş kolaylığı açısından oldukça önemli yere sahiptir. Bu sebeple size özel bir web yazılımı ve web tasarımını tercih etmelisiniz. hazır bir sistem kullanılarak teslim edilmiş bir web sitesinde istediğiniz işlemleri entegre etmeniz mümkün olmayacaktır. Kurulumu yapan firmalardan 'sağ tarafa fotoğraf koyamazsınız, 3tane başlıktan fazlasına sistem izin vermiyor, en fazla 4 sayfa yapabiliriz, ürünlerinizin sayısı fazla, sadece biz bilgi girişi yapabiliriz...' benzeri sözleri duymaktan bıkacaksınız. Bu sıkıntılar sonucunda kendinize, firmnıza özel bir web sayfası tasarımı ve programlaması isteyeceksiniz. Maliyeti düşürelim derken bir sürü bunaltıcı işle uğraşmış olacak hem zaman kaybedecek hem de ek maliyete sebep olacaksınız. Sabrınızı zorlamadan farklılığınızı hissettirecek bir web tasarımına davet ediyoruz sizi.

Medyax bünyasindaki grafik tasarımcılar ile size uygun görselliğe sahip web tasarımını çıkartır. Programcılarımız sizin isteğiniz doğrultusunda güncelleme alanlarını en yeni ve en gelişmiş yazılım kodlama sistemleri ile yaparlar.

web sitesi yaptırmak isteyenler,web sitesi yaptırmak isteyen,web sitesi fiyatları,web sitesi,web sitesi tasarımı,web sitesi hazırlama,web sitesi yapanlar,web tasarımı,web tasarımı yapan,web sayfası,web sayfası tasarımı,web sayfası fiyatı,web sayfası yaptırmak,web sayfası yapımı,hazır web sayfası,web sayfası hazırlama,internet sitesi,internet sitesi yaptırmak,internet sitesi yapma,internet sitesi fiyatları,internet sitesi fiyat,internet ,sitesi tasarimi,internet sitesi tasarım,internet sitesi yapmak,internet sitesi açma

Bana Özel Web Tasarımı ve Web Programlama  Olması Ne Kazandırır?

Güvenlik açısından maksimum seviyede korunursunuz. İstediğiniz anda web sitenize kendiniz müdahale edebilirsiniz. Müdehale edebileceğiniz alanları siz belirlediğiniz için sistemi kolay ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Size özel web tasarım ve web programlama hizmeti aldığınızda firmanız  prestij kaybı yaşamaz. Arama motorları ya da arama motoru optimizasyonu otomatik olarak sağlanmış olur. Firmanız arama motorlarında maksimum seviyeyi yakalar bu da size avantaj kazandırır.

Kurumsal kimliği internet ortamında en iyi şekilde yansıtmak, web sitelerinin içeriğini kullanıcıya hitap eden, reklam ve pazarlama dillerine uygun şekilde hazırlamak, internette yeni gelişen pazarlama tekniklerini araştırmak, sunmak ve danışmanlığını yapmak, sitelerde çalışacak  yan ürünleri hazırlamak, site içerisinde yer alacak her türlü birebir yazılımı geliştirilmek, Medyax’ in verdiği önemli hizmetlerdir.

Bir web sitesinin en önemli unsuru; web sitenize ulaşan internet kullanıcılarının, web siteniz içinde kaybolmadan, istedikleri bilgiye hemen ulaşmalarını sağlayacak dolaşım  "navigasyon" altyapısını kurarmaktır. Medyax, kullanılacak teknolojiyi belirler, test eder, bu altyapıda kullanılabilecek görsel malzemenin seçimini doğru yapark kullanım kolaylığını ziyaretçilerinize sunar.

Web sitenizde kullanılmasını planlanladığınız görsel malzeme, elektronik ortama taşındığında amaçlanan görsel ve işlevsel bütünlüğü sağlayamaıyor ya da kurulan navigasyon altyapısı için yeterli değil ise, proje başlangıcında belirlenen internet politikanıza, şirket vizyonunuza, ürün, hizmet ve servislerinize uygun yeni navigasyon araçlarını (düğmeler, menüler v.b.) ve diğer grafiksel öğeleri (arka plan, zemin, grafikler, resim v.b.) kullanım amacına en uygun tasarımlarla, en uygun teknoloji ile sizin için biz üretiriz.

Web sitenizi ve sayfalarınızı HTML (Hyper Text Markup Language) programla dili ile programlamaya başlarız. Dünya standartlarında, en gelişmiş teknolojileri kullanan, lisanslı yazılım geliştirme araçlarımız ile web siteniz, sayfalarınız her aşamada hatalara karşı kontrol edilir.

Web sitenizin ve sayfalarının HTML programla dili ile üretilmesi sırasında ve öncesinde gözlemlediğimiz, sürekli kontrol ettiğimiz bir başka ayrıntı ise her sayfanın en kısa sürede internet kullanıcılarına görüntülenmesini sağlamaktır. Bunun için web sayfalarınızda yer alan grafik öğelerin optimize edilmiş formatta kullanılarak hızlı yüklenmesini sağlar, sayfalarınızın gereksiz HTML yazılım kodları ile doldurularak yavaş yüklenmesinin önüne geçeriz.

Sözleşme koşullarına uygun olarak üretilen, ara aşamalarında onayınız alınarak kontrolleri tamamlanmış olan web siteniz, yalnızca sizin ulaşabileceğiniz bir internet adresinde, gerçek internet koşullarında incelemenize sunulur ve "yayınlanabilir" talimatınız ile internet üzerinde bulunması gereken adrese taşınarak teslim edilir.

Medyax, bundan sonra ki süreçlerde web sitenizin arama motorlarına kaydedilerek kullanıcılara ulaşması sağlanırken, bir yanda da gelişen teknoloji ve sektörel haberleri, sitenizin ziyaretçi sayısını belirten günlük, haftalık ve aylık raporları düzenli periyodlarla tarafınıza ulaştırır.

Hazır kalıpların dışında tasarımlar yaratmak, kurumsal kültürünüzü dijital ortama taşımak için kendi sistematik aşamalarımızı uyguluyoruz;

- İş Analizi – Marka Tanımlama
- Site Haritası - Projelendirme
- Web Grafik Tasarımı
- Demo Sunumu
- HTML + Web Programlama
- Test Yayını
- Yayın

Web siteleri, teknolojinin ve global pazarın giderek genişlemesiyle  firmalar için rekabet üstünlüğü sağlayan gerekli bir araç haline geldi. Firmalar web siteleri sayesinde yeni satış ve pazarlama kanalları açtıkları gibi, web sitelerindeki esnek yapı sayesinde bünyelerindeki her türlü yeniliği ve gelişmeyi anlık olarak iletebilme  imkanı bulmaktadırlar. Web Sitelerinin olanaklarından yararlanan firmalar, yeni global piyasaların taleplerine hızla karşılık verebilme şansı yakalamaktadır.

Web siteleri, satış ve enformasyonun yanı sıra pazarlama alanında da belirgin avantajlar sağlar. Web sitesi satış terminallerini izlemek için programlanabilir.  Böylece, müşteriler ve beğenileri  üzerine zengin pazarlama verileri elde edilir. Bu  veriler hem satış sonrası hizmetleri yürütmek,  hem de gelecek satış kampanyaları için müşteri profili çıkarmak amacıyla kullanılır.

Web Sitesi Nedir?

Web sitesi günümüzün medyası olan internet üzerinde yer alan size ait bir görsellikle dolu  reklam panosudur.

Bilindiği üzere internet, Radyo ve Televizyon gibi bir medya sayılmakta ve etki ve tepki  açısından diğerlerinden ön plana çıkmaktadır. Bir web sayfası sayesinde, Firmanızın veya kurumunuzun tanıtımını ya da Kendiniz ile ilgili bilgilerin sunulmasını çok daha büyük kitlelere (tüm ülkeye) en ekonomik şekilde yapabilirsiniz.

Web sayfanız farklı bir açıdan bakarsanız sizin vizyonunuz olacaktır. Web sitenizi ziyaret edenler firmanız ya da ürünleriniz/yaptığınız işelr hakkında daha detaylı bilgiye sahip olacaklardır. Kurumsal kimliğinizi tamamlamış firmanız ile web sayfanız bir bütün olup, daha büyük bir anlamı olacaktır.

Neden Web Tasarımı?

Internet, firmaların pazarlama gücüne artı bir ivme kazandırmaktadır. Kurumlar, 24 aat boyunca bulunduğu bölgeye, tüm Türkiye'ye ,hatta dünyaya, ürün ve hizmetlerine duyduğu güvenle seslenebilmektedirler.

Web sitesi satışları artırma ve yeni pazarlar elde etmede büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Çünkü web sayfaları, aranılan bilgiye en hızlı ve en kolay ulaşımı sağlamaktadır.

Bir ürün hakkında bilgi almak için broşür isteme, telefon etme ve günlerce bekleme zahmetinden kullanıcıları kurtarmaktadır. Aranılan ya da sunulmak istenen tüm bilgilere web sayfası aracılığıyla ulaşmak mümkündür.

Web ve İnternet Hizmetlerimiz.

- Web Tasarım
- Web Hosting
- Flash Tasarım
- Asp ve Php Uygulamarı
- E-Ticaret Uygulamaları
- Portal Site Kurulumu
- Mevcut Web Sitelerinin Güncellenmesi
- Grafik Tasarım
- Logo Tasarımı
- Arama Motorlarına Kayıt
- Arama Motoru Optimizasyonu

Web Site Dizaynı


Web sayfalarının standartlara uygun , hızlı çalışması ve aynı zamanda işlevselliğinden ödün vermemesi için oldukça titiz ve detaylı çalışmalar gerçekleştirip tasarım ve program uygulama aşamasında mümkün olan tüm teknolojilerden yararlanıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ederek olası eksiklerimizi en kısa sürede telafi ediyor, aylık e-bültenlerimiz ile teknoloji gündemini sizlerle paylaşıyoruz.

Teknolojiye paralel olarak hızla ilerleyen internet, kurumların ve firmaların ürünlerini pazarlayabilecekleri çok büyük ve aynı zamanda maliyeti çok düşük bir pazardır. Bu pazardan faydalanabilmek için tek gerekli olan materyal web sitesi sahibi olmaktır.

Tasarımın bölümleri Grafik Tasarım, Web Sayfa Tasarım ve Programlama olmak üzere üç bölümle tanımlanabilir. Web sitesi tasarımı hem görsel hem de teknik unsurları barındıran bir uygulamadır. Web ortamından en yüksek seviyede yararlanmak için web sayfanızın tasarımı görsel açıdan etkileyici, teknik açıdan da fonksiyonel olmalıdır. İçeriğinin anlaşılır olması ve doğru olarak düzenlenmesi, kullanıcılarının da site içinde kaybolmadan rahat kolay ve memnun bir gezinti yapmalarının sağlanması anlamına gelir ve tüm bu oluşumun site sahibinin kurum, firma kimliği ile uyumlu ve onu zenginleştirici şekilde planlanması gerekmektedir.

Medyax, yetenekli ve tecrübeli tasarımcıları ve teknik ekibi sayesinde sanatsal ruhu teknik bilgisiyle birleştirerek şirketinizin kurumsal kimliğini en uygun şekilde hedef kitlenize sunar.

Medyax, bir tasarım firması olarak müşterilerinin web ortamındaki başarısı için tüm enerjisini ve bilgi birikimini kullanır. Müşterilerinin işini ve hedeflerini iyi anlar, sonuca odaklanır, görsel ve işlevsel dizayn açısından en iyi web sayfalarını çıkartır.

Medyax, web tabanlı teknolojileri müşterileri için takip ederek en etkili biçimde kullanılmasını sağlar.

Medyax, internetin sağladığı avantajları kullanarak müşterilerinin gücüne güç katmak için sanal ortamda kılavuzluk ve danışmanlık hizmeti sunar.

Medyax, tüm web dizayn uygulamalarında ülkemizin koşullarını göz önüne alarak web tasarımı projelerinin ekonomik olması gerektiğinin bilincindedir. Web tasarımı konusunda tüm müşterilerine gereken esnekliği tam anlamıyla göstermektedir.

Web Tasarımı Talep Formumuzu hemen doldurun, sizin için en uygun web çözümünü üretip fiyat teklifimizi sunalım.