Müşteri Hizmetleri 444 4 082
Toplu Mail Adresleri
Geniş kapsamlı ve güncel sektör maillerinin yer aldığı mail listelerimiz farklı periyotlarda güncellenmektedir. Mail adresleri A-dan Z- ye txt dosyaları formatında hazırlanmıştır. Txt formatında kayıt edilen tüm mailleri gönderim sisteminize uyumlu herhangi bir formata kolaylıkla dönüştürebilirsiniz.

Mail adresleri e-mail paketlerine eklenmeden önce doğruluk oranları test edilir, ülke ve sektörler gibi farklı kriterlere göre değerlendirilerek datalara eklenmektedir. Mail gönderimlerinde dikkat ettiğimiz bir diğer konu ise tanıtım maili istemeyen kişilerin email adreslerinin paketlerden itina ile çıkartılmasıdır.
Bu sebeple aynı şekilde mail listelerimizden çıkmak isteyenlerin e-postalarını da aynı özenle datalarımızdan filtrelemekteyiz. Mail gönderimlerinde kişilere rahatsızlık vermeden tanıtım duyurularını yapmak oldukça önemlidir. Bu konun oldukça hassas bir durum olduğunu biliyor ve mail güncelleme çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.

Türkiye Toplu Mail Adresleri
Türkiye Geneli, 4.133.256 Adet Kurumsal ve Bireysel Toplu Mail Adresi Türkiye genelindeki firmalar, bireyler ve firma çalışanlarına ait, alfabetik olarakdüzenlenmiş bir veri bankasıdır.

Şehirlere Göre Mail Adresleri
1.826.406 Adet Şehirlere Göre Listelenmiş Kurumsal ve Bireysel Toplu Mail Adresleri.Türkiye Genelindeki 62 ili kapsayan çok kapsamlı ve alfabetik olarak listelenmiş bir toplu mail adresleri arşivi.                                      

Firma Mail Adresleri
Türkiye firma mail adresleri rehberinde toplam 568.211 adet güncel,firmalara ait mail adresi bulunmaktadır.Firmalar mail adresleri paketimiz "com.tr, net.tr" gibi kurumsal uzantılar ve bununla birlikte tamamen firmaların kendi uzantıları ile biten mail adreslerinden oluşmaktadır.Sadece firmalara toplu mail gönderimi yapmak isteyen müşterilerimizin en çok tercih ettiği paketimizdir.

Yabancı Toplu Mail Adresleri
İçeriğinde 160 ülkeye ait , ülkelere göre ayrı ayrı listelenmiş toplam 14.000.000 adet yurtdışı mail adresi bulunmaktadır. Ülkelerin mail adresleri paketi gerek güncellik ve içerik , gerekse anlaşılırlık bakımından ülkemiz de satılan diğer yabancı mail adresleri paketlerinden çok daha üst seviyede, profesyonel kullanım amacıyla oluşturulmuştur.
Kişiye Özel Mail Listeleri
İstekleriniz Doğrultusunda Hazırlanan Toplu e-mail listelerinden oluşmaktadır.Belirli bir ülke, bölge, sektöre ait alt iş kollarından biri ya da ihtiyaç duyabileceğiniz tüm anahtar kelimelere odaklanarak yapılan kişiye özel çalışmalarımızdır.

Türkiye Firmalar Telefon Rehberi
376.379 Adet Türkiye Geneli Firmalara Ait Sektörel Adres ve Telefon Rehberi Türkiye‘nin en kapsamlı ticari telefon rehberi. Yüzlerce sektör, binlerce firmanın adres, faks ve telefon numaralarını içermektedir.