Müşteri Hizmetleri 444 4 082
Mini iPad Uygulaması Nedir?
Mini iPad Uygulaması Nedir?
iOS'un sürekli artan özellikleri iPhone, iPad, iPad Mini ve iPod touch'ı daha da güçlü, sezgisel ve eğlenceli bir hale getirir.

iOS her kategori için binlerce uygulamasıyla, dünyanın en geniş uygulama koleksiyonuna sahip platformdur. Ve her uygulama doğru bir DNA'yla başlar. Çünkü Apple, her iOS aygıtının içindeki teknolojiden tam olarak yararlanan uygulamalar ve oyunlar tasarlamaları için üçüncü taraf geliştiricilerine zengin bir araçlar seti ve API'ler sunar.

Apple tarafından 2012 yılında piyasa sürülen iPadMini, büyük bir iphone a benzeyen yapısı ve özellikleri ile dikkat çekmekte. Yakın zamanda Türkiye’de de satışa sunulan iPadMini 3g internet sayesinde sizi her zaman dünyaya bağlıyor.

iPadMini akıllı telefon ve laptop arasında yer alan yeni bir ürün sınıfı. A4 kâğıt boyutunda, dokunmatik bir ekrana sahip. iPhone’un daha büyük haline benzetilebilir.

iPadMini ile e-kitap okuyabilir, e-maillerinizi kontrol edebilir, internette dolaşabilir, video izleyebilir, oyun oynayabilir, müzik dinleyebilir, ses kaydedebilir, gazete okuyabilirsiniz.


bursa, mini ipad,uygulaması,nedir,yapan ,firmalar,şirketler,yapanlar, ajanslar, yazılımı,ios