Müşteri Hizmetleri 444 4 082
İnteraktif Cd
İnteraktif CD Tasarımı

İnteraktif cd tasarımı konusunda iddalıyız!!

İnteraktif cd yaptırıken dikkat edilmesi gereken konuları öğrenmek Kartvizt Cd Tasarımı, İnteraktif Cd-Rom, İnteraktif Dvd-Rom, Multimedia Cd, İnteraktif Cd ve Tanıtım Cd tasarımı konusunda bilgi için bizimle irtibatada geçiniz.

Interaktif Cd Firmanıza Ne Kazandırır?

Firmanızı veya ürünlerinizi hem sesli, hem filmli, hem sözlü anlatımlı, hem de print edilebilir metin dosyaları olarak birarada ve birbirleriyle etkileşimli olarak sunabilirsiniz.
Bir CD onlarca dev kataloğa sığmayacak bilgiyi ve görsel malzemeyi içinde barındırabilir. Çantanızda, masanızda yer tutmaz.

Hafifliği ve taşınabilirliği ile kullanıcının evinde, ofisinde, hatta seyahatte bile elinin altında olur.
Tecrübelerimizle tespit edilmiştir ki, broşür ve yazılı malzemeler bir kez bakılıp atılan ya da ulaştığı yerde daha açılmadan çöpe giden ve gerçekten masraflı bir malzemedir. Etkileşimli CD'ler ise tıklanarak kolaylıkla ulaşılan menüleri, sözlü ve görsel anlatım desteği ile inceleyenin ilgisini sürekli kılmaktadır. Kolay kolay atılmayıp, hatta elden ele geçmektedir. Kısaca CD-ROM'ların kullanım ve etki ömrü daha uzundur.

İnteraktif cdlerle, teknolojik gelişme ve kolaylıkları takip eden yapıda bir firma olduğunuzu en prestijli şekliyle göstermiş olacaksınız.

İnteraktif Cd-Rom

Şirketinizi, kurumunuzu, ürün ve hizmetlerinizi, kaliteden taviz vermeden tanıtmak için, ülkemizin en deneyimli ve yaratıcı CD-Rom tasarım ekibini hizmetinize sunuyoruz. Etkileşimli-animasyonlu butonlar, kolay menü erişimi, yükleme(setup) gerektirmeden direkt CD'den çalışma üstünlüğü, %100 tüm windows sisteminlerinde çalışma garantisi ile CD-Rom tanıtımlarınızı hazırlatabilmektesiniz.

Seslendirme, müziklendirme, betacam video çekim-montaj, animasyon, ve yazılım imkanlarımızla, CD-Rom tanıtımlarınız hedefine en prestijli şekilde ulaşmış olacaktır.

İnteraktif DVD Rom

Digital görsel ve işitsel malzemelerin sunumunda en kapasiteli olanakları sunar. Mevcut filmlerinizin, müzik ve bilgilerinizin DVD Movie ve DVD-Rom olarak sunuma hazırlanmasında işinizi kusursuzluğa taşıyoruz.

Bunun yanında, DVD formatında mevcut olan çalışmalarınızın, hiç bir görüntü kaybı olmadan standart bilgisayar cd'lerine aktarılması yapılabilmektedir. Özel sıkıştırma teknikleri ile uygulanan çalışma sonunda, DVD sürücüsü olmayan bir bilgisayarda, normal cd sürücü ile filminizi aynı kalitede seyredebilmeniz artık mümkün. Ayrıca, bir DVD'ye kayıpsız 5 DVD film yedekleme imkanına da bizimle sahipsiniz.

Interaktif CD

İnteraktif Cd'ler, web sitesinin ve matbaada hazırlattığınız katalogların aksine daha geniş bir depolama alanına sahiptir. Bu nedenle daha fazla bilgi, resim barındırabilir ve daha hızlı çalışır. Web Sitelerindeki depolama ve hız sınırlamaları cd'lerde çok daha azdır.

Hafifliği ve dayanıklılığı ile bir CD, matbaa baskısı kataloğa oranla daha uzun ömürlü, daha pratik, daha etkili, daha düşük maliyetli, daha zengin içerikli bir tanıtım-sunum aracıdır.
Interaktif cd size sınırsız görüntü, yazı ve ses imkanı sunacaktır.

Bütün firmanızı tek bir cd ile fuarlarda, seminerlerde, müşteri görüşmelerinde yüksek kaliteyle temsil edebileceksiniz. Gelişmiş dünya ülkelerinde artık klasik kataloglar yerine interaktif, çarpıcı ve dikkat çekici cd kataloglar kullanılmaktadır. Periyodik olarak güncelleştirilecek bir katalog, en etkili reklam aracınız olacaktır.

Çok sayıda ürünü bir katalogda sunma imkanı veren Cd Katalog, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerinize firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmanın, onların bu ürünlere ulaşmasını sağlamanın en pratik yoludur.

Interaktif CD – 1

Dijital dünyanın güzelliklerini tanıtımınız için kullanmaya ne dersiniz?
Çekim ve montajları tarafımızdan yapılan tanıtım CD / DVD’ler ürün ve hizmetlerinizi internet’in olmadığı yerlerde dahi tanıtmanızı sağlar.

Master CD veya DVD’leri dilerseniz; Cd Üzerine Serigrafi baskı, Digital baskı, karton kapak, plastik kapak, beyaz zarf içinde ve çoğaltılmış şekilde teslim ediyoruz.

Tanıtım CD/DVD’lerinin yanı sıra Panaromik Ortam Çekimleri 360° sanal tur (virtual tour) sayfaları hazırlıyor, elinizdeki resimlerden müzik ve yazı destekli CD/DVD oluşturabiliyor mevcut web sitenize entegre edebiliyoruz.

Multimedia CD

Multimedya, video, fotoğraf, ses ve 3D gösterimler ile birlite yapılan sunum ürünleri tanıtmak ini kullanılan araç olan multimediya cd' ler hedef kitlenizde olan müşterilerinizi bilgilendir mek firma ve kurumların pazarlama giderlerini düşürmek farklı olmak dan yana olan firma / kurumlar için  yapılan sunumdur biliyoruz artık firmalar genellikle ucuz reklam araçlarından biri olan web sitesini tercih ederek pazarlama yöntemlerinden biri kullanılıyor, ve gerekli olan katalog baskıları da aynı şekilde firmaların vazgeçilmezleri arasında ama katalogların CD lerle aynı işi yapmadığını artık hepimiz biliyoruz

Peki ama neden web sitesi ile yetinmeyip bir de Tanıtım Ürünleri hazırlatalım?
İnternet ortamında fark ettiyseniz bazı şeyler çok yavaştır animasyon, filmler, bu tür sunumlar web sayfasınızın süratini düşürdüğü gibi çoğu insani beklemekten hoşlanmaz..ama CD lerde böyle bir şey yok boyut alanı yeterince büyük ve istediğiniz sunumu video görüntü olsun, sesli sunum olsun bilgisayar takıldığı an ekrana gelir.

İnteraktif CD'lerin Kullanım Alanları

- Firma tanıtımı,
- Ürün tanıtımı,
- Katalog (Satış veya tanıtım amaçlı),
- Promosyon,
- Kartvizit olarak,
- Kurum, kuruluş, dernek tanıtımları ve etkinlikleri,
- Basın açıklamaları,
- Eğitim,
- Faaliyet raporları,
- Halkla ilişkiler faaliyetleri,
- Müzik albümleri,
- Koleksiyonlar ve sanal sanat galerileri,
- Her türlü gösteri bileti ve davetiyeleri,    

Böyle etkili bir reklam aracı olan İnteraktif Multimedya CD tasarımı konusunda sizlere en uygun ve etkileyici tasarım ve içerik çalışması sunabiliriz.

Multimedya'yı 4 başlıkta inceliye biliriz;

Tanıtım CD
Görselliğin ön planda olacağı geniş katalogların sunulmasında yada hedeflediğiniz kitlenin her an elinde bulunduracağı bilgilerin sunulması esnasında kitleyi etkileyecek teknik ve görselliğin etkili biçimde kullanılması

Demo ve Animasyonlar
Belli bir konuda ilgi çekmek veya görsel teknikleri ile yardımı anlatımı en iyi şekilde  desteklemek için hazırlanır

Gösteri İstasyonları
Yüksek  sunumlar, kullanıcının bilgisayarından uzakta olacağı yerlerde sunulması için, genelde sinevizyon ve projeksiyo sistemleri ile olur.

Etkileşimli Eğitimler
Kolay anlama ve kullanıcının her an dilediği yeri tekrar edebilmesi.

Cd Tasarım ve Çoğaltım

Firmalar için tanıtım faaliyetlerinin önemi tartışılmaz bir gerçektir. Firmalar ve kurumlar bu tanıtım faaliyetleri için  reklam araçları kullanmaktadırlar. Önceleri tanıtımlar yoğunlukla matbaa, broşür ve katalog hazırlanarak yapılırken artık gelinen teknolojiyle birlikte CD bunların yerini almaktadır.

Küçük, kullanışlı ve hafifliliğiyle CD'ler, diğer reklam araçlarına bakarak daha uzun ömürlü olup firmanın kimliğini yansıtmada daha etkilidir. Maliyetinin düşük olması ve içerik olarak daha geniş bir yalpazeyi barındırabilmesi açısından ilgi çekicidir.

CD'ler sayesinde vcd, dvd, bilgisayar hatta projeksiyondan bile sunum yapabilir; bu sayede firmanızın/kurumunuzun prestijini yükseltebilirsiniz.

İnteraktif diye adlandırdığımız bu tarz CD çalışmalarını görsel etkinin yüksek olması sebebiyle fuarlarınızda kullanabilir, sizi ziyarete gelen müşterilerinize etkin tanıtım amaçlı olarak dağıtabilirsiniz. CD tasarım ve içeriğiyle kurum ve firmanızı detaylı sunma imkanı elde edersiniz.

- Kolay Taşınabilirlik
- Kolay Çağaltabilme İmkanı
- Etkileyici ve Akılda Kalıcı Sunum
- Mesajınızı İmajınızla Bütünleştirme
- Yüksek Veri Barındırma Kapasitesi
- Sesli-Video Görüntülü-İnteraktif Yapı
- İstenilen Sayıda ve Esnek Üretim
- Sık Güncellenebilme Olanağı
- Benzeri katalog, broşür vs. gibi basılı ürünlerden daha ekonomik.

İnteraktif CD'ler tüm ortamlarda rahatlıkla çalışabilecek şekilde hazırlanan görsellik ve teknik bakımdan zengin sunum çalışması, kullanımı kolay ve çok amaçlı bir etkileşimli tanıtımı hedeflemektedir. Bilgisayarınızdan direkt olarak veya bir projeksiyon cihazı sayesinde müşterilerinize etkili bir şekilde sunum yapabilir ve firmanızın prestijini güçlendirebilirsiniz.

İnteraktif CD Sunumu, başarılı ve etkili pazarlamanın en etkili, en kolay ve en yeni yöntemlerinden biridir. Size yeni müşteriler ve yeni ufukların kapılarını açar.

İnteraktif CD’ler, web sitesinin aksine daha geniş bir depolama alanına sahiptir. Bu nedenle daha fazla bilgi, resim barındırabilir ve daha hızlı çalıştırabilirsiniz. Web Sitelerindeki depolama ve hız sınırlamaları CD’lerden çok daha azdır.
Cd Çoğaltım

Medyax olarak İnteraktif CD tasarımına ilave olarak CD çoğaltma / kayıt / satış hizmeti de vermekteyiz. Profesyonel donanımlarımızla çoklu kayıt imkanına sahip cihazlarımızla, günde 2.000 adet CD çoğaltabilme kapasitesiyle, teslim tarihinde iş bitimi garantisiyle, CD üzerlerine serigrafik ve sticker baskı çalışmalarıyla hizmet vermekteyiz.