M E D Y A X

Fitness APP

MedyaX | Web Tasarım | Eticaret Paketleri | Dinamik QR Code Fitness APP

Fitness APP uygulama yazılımı; spor salonları ve antrenörlerin özel ders takiplerini yapabildiği bir uygulamadır. Kullanıcıların; PT, Demo Ders Talebi, Grup Dersleri, Ölçüm Randevuları ve daha fazlası Fitness APP ajandasından takip edebilir.

 

Antrenörler ve Salon İşletmeleri!

Kişisel Bilgileriniz ya da Firma logonuz ile kullanabileceğiniz PT takip sistemi ve daha fazlası.

Fitness APP ile üyelerinizin ve eğitmenlerinizin dahil olduğu paketleri tek ekranda görüntüleyin. Fitness APP üzerinden üyelerinizin bilgilerine güvenli bir ortamda erişim sağlayın. 

Özelleştirilebilir alt yapısı sayesinde kolayca kendinize özel bir uygulamanız App Store ya da Google Play mağazalarında.

Fitness APP üzerinden eğitmenlerin salon Giriş-Çıkış zamanlarını görebilirsiniz. Fitness APP üzerinden üyelerinizi seçip, eğitmen belirleyip, paket oluşturur ya da oluşturulan paket tiplerini seçebilir, ders tarih ve saatlerini belirleyebilirsiniz. Fitness APP yönetim paneli üzerinden tüm ödemeleri kontrol edin, yeni ödeme talimatı girin. Fitness APP yönetim panelinden salonlarınızdaki eğitmenlerin çalışma saatlerini aylık, haftalık ve günlük görüntüleyebilir planlayabilirsiniz. Fitness APP yönetim panelinde salonunuzdaki en çok ders veren eğitmenlerinizin istatistiklerini tutabilir, en çok ders alan üyelerinizi görebilirsiniz.

Başarı, global bir vizyon ve cesaretle
çalışmayı gerektiriyor.

Bize Ulaşın