Müşteri Hizmetleri 444 4 082
Firma Projelerimiz
Firmamız bir çok alanda kendine ait projeler yürütmektedir. Bulardan bazıları Eticaret Yazılımları, Kurumsal Kaynak Planlanma Yazılımları, Dershane Programları, Satın Alma Yönetim Sistemi, Haber Portalı, iPhone Uygulamları, Android Uygulamaları, Faceook Uygulamaları;

Eticaret Yazılımı
2006 Yılından beri geliştirdiğimiz eticaret platformumuz günümüzün en gelişmiş yazılım teknolojileri ile yazılmıştır 2006 dan beri sistem her geçen gün tecrübemiz ve bilgimiz ile hem kolay kulanımlı hemde farklı fiyatlandırma politikamız ile kullanıcılarımza sunulmaktadır. Dünyadaki gelişmeleri takip edip en kısa süre içerisinde bunları sistemimize dahil etmekteyiz. Son olarak iPad, iPhone, Mini iPad,Facebook ve Android uygulamalarını sistemimize dahil ettik. Yüzlerce firma reeferanslarımızda mevcut sizide bekleriz. Her geçen gün gelişen eticaretport incelemenizi bekliyor.

Facebook Yazılımları
2008 Yılında facebook geliştirici olarak kendimize ait bazı yazılımlar gerçekleştirdik. Zaman içerisinde facebook fbml yazılımı geliştirdik. Facebook api bağlantisi ile  şuanda kullanıcıların Adını, Soyadını, Mail Adreslerini, Yaşını, Şehir bilgileri vb bilgilerini alabilir bir yapı haline getirdik. Facebook Api Bağlantısı lisanlı kullanılmaktadır tek seferlik lisnlama mevcuttur. Proje başına lisanslanmaktadır. Detyalı bilgi almak içinlütfen arayınız.

Satın Alma Yönetim Sistemi
MDX Yönetim Sistemi kendi yazmış olduğumuz bir framework tür. Çok esnek bir yapıya sahip olan sistem departmanlı yöneticileri olan satın almacıların işlerini kolaylaştırmak adına yapılmıştır. Hali hazırda Borusan Holding, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Atölye Butik Dershane  sistemin alt yapısını kullanmaktadır. Sistemde aynı zamanda android ve ios platformlarına uygulamaları mevcuttur.

Haber Portalı
Medyax Haber Portalı esnek kullanıma sahip bir platformdur. Android, ios işletim sistemlerinde ve Facebook ta uygulamarı mevcuttur. Hali hazırda Görüklede Yaşam pilot çalışmamızı yaptığımız haber portalıdır.Paket programlar arasında uygulamalrı olan ilk ve tektir.

Toplu Mail Gönderim Sistemi
Medyax Epostanın önemi arttıkça sistemi sürekli takip etti ve kendindede yenikler yaptı. Programlarımıza bir sistemi daha dahil ettik sistem toplu mail gönderimi üzerine kurulu kişilerinizi ekleyip kampanyanızı oluşturup gönderim yapmanıza yarar.Detaylı rapolar alırsınız kimlere mailler gitmiş kimler maillerinizi okumuş ve grafiksel olarak kampanya bazında ve toplu olarak bu işlemleri görebilirsiniz bir özelliğide eğer isterseniz ücretsiz bile mail gönderebilrsiniz yapmış olduğumuz alt yapıyı incelemek için lütfen linke tıklayınız epostagitti.com