Müşteri Hizmetleri 444 4 082
Facebook Uygulamaları


Facebook'tan alışerişi Milyonlarca ‘beğen’di...

E-ticaret yani Facebook üzerinden satış yükselişte. Kimi markalar Facebook’a özel ürünler çıkarırken, bu yöntem özellikle lüks modaevlerini daha ulaşılabilir hale getiriyor.

Genelde sosyal medyayı pazarlama çalışmaları yürütmek ve müşteri hizmetlerinin bir ayağı olarak kullanan markalar, şimdi yeni bir mecrayla karşı karşıya: E-ticaret. Facebook üzerinden alışveriş yapma olanağı sağlayan bu yeni ticaret modelinin birkaç yıl içinde klasik E-Ticaret Sitesini geride bırakacağı bile söyleniyor.

Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg de geçen yıl yaptığı bir konuşma sırasında “Eğer tahmin yürütmem gerekirse, bir sonraki büyük patlama sosyal ticaret alanında olacak” demişti.

Müşterilerinize Facebook’tan hiç çıkmadan alışveriş yapma olanağı sunabilirsiniz. Üstelik Socialmediainfluence.com’un araştırmasına göre ''2015’te Facebook üzerinden yapılan satışların geliri tüm dünyada yaklaşık 30 milyon doları bulacak''.

Firmamız facebook geliştiricilerindendir. Facebook konusunda uygulama yapılabilir. Ürün, firma, maskot, oyun ve benzeri konularında sizler için de hizmet sağlayabiliriz.
Facebook Nedir?
Facebook, insanların arkadaşlarıyla iletişim kurmasını ve bilgi alış verişini amaçlayan bir sosyal web sitesidir. 4 Şubat 2004 tarihinde Harvard Üniversitesi 2006 sınıfı öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından kurulan facebook, öncelikle Harvard öğrencileri için kurulmuştu. Daha sonra Boston civarındaki okulları da içine kapsayan facebook, iki ay içerisindeki Ivy Ligi okullarının tamamını kapsadı. İlk sene içerisinde de; Amerika Birleşik Devletleri'ndeki tüm okullar facebook'da mevcuttu. Üyeler önceleri sadece mevzu bahis okulun e-mail adresiyle (.edu, .ac.uk vs.) üye olabiliyordu. Daha sonrasında da ağ içine liseler ve bazı büyük şirketlerde katıldı. 11 Eylül 2006 tarihinde ise facebook tüm e-mail adreslerine, bazı yaş sınırlandırmalarıyla açıldı. Kullanıcılar diledikleri ağlara; liseleri, çalışma yerleri ya da yaşadığı yerler itibarıyla katılım gösterebilmektedirler.
Etiketler:
Facebook İle Daha Fazla Topluluk
2007 Temmuz ayı itibarıyla de; 34 milyon kullanıcısıyla Dünya'nın en büyük Üniversite tabanlı kullanıcılarına sahip oldu.

Alexa istatistiklerine göre facebook 20 Ekim 2007 itibarıyla; Dünya'nın en fazla ziyaret edilen 7'inci sitesidir. Bunun yanı sıra; Kanada, Güney Afrika ve Norveç'in en fazla ziyaret edilen sitesi; İngiltere ve İsveç'in 2. en fazla ziyaret edilen sitesi, Mısır ve Panama'nın 3., Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya ve Türkiye'nin de 5. en fazla ziyaret edilen sitesidir.
Facebook'ta sizede zaman geçirmeden yerinizi alın.
Etiketler:
Referanslarımız
EticaretPort Hare Butik Fori Tekstil Sezer Makine Vardar Spor Karlı Gün