Müşteri Hizmetleri 444 4 082
3D Modelleme & AnimasyonMedyax Stüdyoları servis ve hizmetleri

3 boyutlu mimari görselleştirme de en iyi modelleme ve en gerçekçi mimari renderları sunarak, inşaat ve mimari projelerinizin 3 boyutlu tasarımlarını birebir gerçekçi katı modelleme yaparak, ultra gerçekçi renderlar eşliğinde sunum ve 3d tanıtımlarınız için size teslim ediyoruz.

Mimari proje tanıtımlarınızı ister 3d haraketli animasyon isterseniz 3d render resim olarak projelendirip hazırlamaktayız. Projelerinizi 3D modelleme(3 boyut) teknikleri ile en küçük ayrıntıya kadar birebir gerçekçi modelleyip 3 boyutlu tasarımını sunuma hazır hale getiriyoruz. İstendiğinde 3d sanal kameralar ile mimari projenin 3 boyutlu tasarlanmış hali video olarak gösterimini yaparken, arka planda sesli anlatımları montajlayarak eklemekteyiz. Projenin anlatımları hem sesli hem de alt bant yazı ve 3d slogan ve 3d logo animasyonları ile yapılmaktadır.
Projelerinizi 3d (3 boyutlu) logo modellemesi ve 3d logo animasyonları ile görsel yönden zenginleştiriyoruz. Sunduğumuz 3d | 3 boyutlu hizmetlerimizi aşağıdaki başlıklar ile sıralayabiliriz.

Bursa 3d | 3 boyutlu görselleştirme modelleme ve animasyon firması olarak, hem 3d | 3 boyutlu Bursa interactive ajans olarak, hem de 3 boyutlu animasyon, özel efektler ve mimari görselleştirme firması | şirketi olarak tasarım ajans hizmeti vermekteyiz.

Medyax olarak 3d advanced creative design studio | tasarım stüdyosu olarak, en iyi grafik tasarım hizmetini, 3d animasyon ve modelleme hizmet ve servislerini, en iyi web tasarım hizmet ve servislerini siz müşterilerimize vermekteyiz.

Medyax, 3d animasyon ekibimiz ile, web sitelerine, TV reklamlarına, Sinema sektörüne ve Mimari / İnşaat sektörlerine en etkili, en çarpıcı ve benzersiz 2D ve 3D animasyon çözümleri sunmaktayız. Kullandığımız son teknolojiler ile her türlü animasyon ve similasyonu kısa zaman zarflarında gerçekleştirmekteyiz. Gerçek üstü renderlar, gerçekçi karakter animasyonları, özel efektler ile en iyi 3d animasyon hizmetini tüm sektörlere sunmaktayız. Firmalara ve markalarına özel, karakter modelleme, 3d maskot tasarımları, 3d karakter modelleme, 3d mimari görselleştirme, endüstriyel animasyon, 3d logo animasyonu, görsel efektler, 3d ürün modelleme ve 3d ürün tanıtımlarında Medyax her zaman aranan firma olmuştur. Friv oyunları, online oyunların hayranları için en iyi sitelerden friv biridir. Online oyunlar oynayın ve unutulmaz bir deneyim elde edersiniz. Başta Bursa olmak üzere, İstanbul 3d modelleme hizmetlerinde en iyi sonuçlar firmamız tarafından elde edilmiştir. İstanbul 3d animasyon ve modelleme ihtiyaçlarında Medyax her zaman siz müşterilerimizin birer yan departmanı gibi çalışmış ve sizlere en iyi hizmeti vermiştir.

Bursa 3d animasyon firması olarak tüm reklam tanıtım projelerinde çarpıcı ve farklı 3d animasyon ve 3d modelleme hizmetleri vermekteyiz. En iyi 3d modellemeler ile kusurruz birebir gerçek 3 boyutlu modeller oluşturup onlara yine birebire son derece gerçekçi render teknikleri ile son hallerini vermekteyiz. 3 boyutlu ürün tanımları için ürünleriniz 3 boyutlu modellenir ver gerçekçi (ultra-realistic) renderları alınarak sunuma hazırlanır. 3d ürün tanıtımları web sitelerinde, tv reklamlarında, sinema ve basılı işler ( katalog, broşür vs...) de kullanılır.

3D Modelleme & Animasyon Hotel Odası Mimari proje tanıtımlarınızı ister 3d haraketli animasyon isterseniz 3d render resim olarak projelendirip hazırlamaktayız. Projelerinizi 3D modelleme(3 boyut) teknikleri ile en küçük ayrıntıya kadar birebir gerçekçi modelleyip 3 boyutlu tasarımını sunuma hazır hale getiriyoruz. İstendiğinde 3d sanal kameralar ile mimari projenin 3 boyutlu tasarlanmış hali video olarak gösterimini yaparken, arka planda sesli anlatımları montajlayarak eklemekteyiz. Projenin anlatımları hem sesli hem de alt bant yazı ve 3d slogan ve 3d logo animasyonları ile yapılmaktadır. Etiketler:
3D Modelleme & Animasyon Hammer Mimari proje tanıtımlarınızı ister 3d haraketli animasyon isterseniz 3d render resim olarak projelendirip hazırlamaktayız. Projelerinizi 3D modelleme(3 boyut) teknikleri ile en küçük ayrıntıya kadar birebir gerçekçi modelleyip 3 boyutlu tasarımını sunuma hazır hale getiriyoruz. İstendiğinde 3d sanal kameralar ile mimari projenin 3 boyutlu tasarlanmış hali video olarak gösterimini yaparken, arka planda sesli anlatımları montajlayarak eklemekteyiz. Projenin anlatımları hem sesli hem de alt bant yazı ve 3d slogan ve 3d logo animasyonları ile yapılmaktadır. Etiketler: